Błyskawiczne i darmowe budowanie listy adresowej [video][podcast]

Zawsze najtrudniej jest zacząć, prawda? Gdy wiesz, że chcesz coś zrobić, jesteś już zdecydowany co do swojego pomysłu i nagle przychodzi myśl: „Ale jak właściwie mam się do tego zabrać?”

Nie inaczej jest w przypadku budowania list adresowych.

Na podstawie przeprowadzonej ankiety wśród użytkowników systemu e-mail marketingu impleBOT.pl oraz darmowego wielokrotnego autorespondera FreeBOT.pl, wiem że najwięcej problemów macie na początku budowania własnej listy adresowej.

Oto pierwszy z kilku filmów video, które pomogą Ci uporać się z problemami przy budowie Twojej własnej listy adresowej:

Jeśli wolisz, możesz posłuchać nagrania mp3 (lepsza jakość):

AKTUALIZACJA: Obecnie za każde wyświetlenie dostajesz 10 punktów (max. możesz zdobyć 30 za każdego subskrybenta) a za wyświetlenie swojej oferty “płacisz” 10 punktów. Możliwe jest nawet podwojenie listy.

Co-Reg jest unikalnym na polskim rynku s y s t e mem działającym (bezpłatnie) w impleBOT.pl i FreeBOT.pl. Codziennie ponad 2100 osób zapisuje się na jakąś listę za pomocą co-rega.
Zobacz przykładowe opinie na temat co-reg w impleBOT.pl:

Moje 50.000 Czytelników na 7 listach zbudowałem w około 50% dzięki korejestracji. Czy te osoby kupują ode mnie? Oczywiście, że tak. Zawsze to czułem, widziałem po mailach, rozmowach na szkoleniach, odzewie. Nigdy do tej pory nie robiłem dokładnej analizy, jaki procent moich Czytelników-Klientów pochodzi z co-reg, a jaki z innych źródeł (oczywiście kiedyś to zrobię). Natomiast na potrzeby tej dyskusji zajrzałem do mojego CRMu excelowego i sprawdziłem pierwsze 10 osób z mojego ostatniego szkolenia stacjonarnego z pozycjonowania. I niespodzianka (nie dla mnie): 6 osób przyszło z co-reg, a 4 osoby z innych źródeł.

“Dzięki możliwości wysyłki mailingów z własnych list adresowych (za pomocą np. http://www.implebot.pl/manager ) zapełniłem sale na ponad 140 całodniowych szkoleń stacjonarnych, które przeprowadziłem. Dzięki wykorzystaniu techniki unikatowych dla każdej kampanii kodów rabatowych widać, że około 40% uczestników szkoleń dowiedziało się o nich z mailingów 
(…)
[CO-REG] Jest to w mojej ocenie niezastąpiona funkcja, bez której nie wyobrażam sobie żadnego s y s t e mu auterespondera. Co najmniej połowa listy adresowej została zbudowana w oparciu o Co-Reg.”
(…) co-reg to jest po prostu PETARDA!! Ja razem z Marcinem Gurtowskim w przeciągu roku czasu pozyskaliśmy na około 30 list adresowych prawie 50tys ludzi
Od sierpnia 2009 roku, zbudowaliśmy na implebocie 8 list tematycznych. Zaczynałem od 1 adresu (własnego) a teraz mamy ich ponad 12 000. Corega mam włączonego na 6 listach i na każdej z nich jest to NAJSZYBSZA metoda budowania listy. Myślałem nawet o przejściu na NM ale właśnie ze względu na corega i brak większych problemów technicznych przez te kilka lat, nadal korzystam z implebota (a właściwie z impleBOT MANAGERa).
Spośród zebranych przez nas 30 studiów przypadków użytkowników impleBOT.pl i FreeBOT.pl zdecydowana większość podkreślała fenomen co-reg.
Mam jednak do małą prośbę: napisz mi swój komentarz na temat tego video albo Twoich doświadczeń z budowaniem listy.
Categories