Krótka historia

Oto skrócona historia naszej usługi

impleBOT został stworzony przez Piotra Majewskiego, doświadczonego e-mail marketera, dla jego samego i jego Klientów. Oto skrócona historia naszej usługi.

maj 2005
Piotr Majewski, po 5 latach doświadczeń jako e-mail marketer i męczenia się z różnymi zagranicznym systemami do e-mail marketingu, tworzy FreeBOT.pl – pierwszy polski darmowy, wielokrotny autoresponder. Każdy od teraz może za darmo budować swoją listę adresową i dostarczać jej automatycznie różne e-maile – zwykle kursy e-mailowe oraz informacje na temat produktów.
kwiecień 2006
Powstaje Mailer – skrypt do instalacji na własnym serwerze, którzy pozwala wysłać jednorazowe mailingi do subskrybentów wyeksportowanych z FreeBOT.pl. Mailer będzie podstawą opcji wysyłania mailingu w impleBOT. Mailer jako skrypt nie jest już dostępny.
listopad 2006
Powstaje impleBOT.pl – komercyjna wersja FreeBOT.pl rozszerzona o możliwość wysyłania jednorazowych e-mailingów i raporty
marzec 2007
Powstaje AlleBOT.pl – wersje FreeBOT.pl przygotowana dla sprzedawców z Allegro ułatwiająca im budowanie listy. Niestety późniejsze zmiany w Allegro, w tym w ich regulaminie, skłoniły nas do zamknięcia usługi.
lipiec 2007
Powstaje Co-REG – darmowy system korejestracji o niesamowitej skuteczności – system ten niektórym użytkownikom przyspiesza 2krotnie budowanie listy całkowicie za darmo.
sierpień-grudzień 2007
impleBOT otrzymuje funkcje śledzenia kliknięć w wiadomościach wielokrotnego autorespondera i mailingach oraz możliwość wykluczania odbiorców innych mailingów, osób które kliknęły na link w mailingu oraz osoby z zaimportowanej listy subskrybentów.
grudzień 2009
Powstaje impleBOT MANAGER – nakładka na zwykłe konta impleBOT umożliwiająca zarządzanie nimi za pomocą jednego loginu i hasła
październik 2010
impleBOT MANAGER otrzymuje możliwość wysyłania MultiMailingów, czyli jednorazowego mailingu wysyłanego od razu do wszystkich albo wybranych kont zarządzanych przez MANAGERa. Najważniejszą cechą MultiMailingu jest globalna deduplikacja – nawet jeśli subskrybent znajduje się na wielu naszych listach, otrzymuje MultiMailing tylko raz.
2010-2012
impleBOT MANAGER jest rozbudowywany o funkcje umożliwiające zaawansowane zarządzanie subskrybentami pomiędzy własnymi listami 0 w tym kopiowanie ich i przenoszenie bez potrzeby ponownego potwierdzania, wykluczanie z MultiMailingów i wiele innych.